U bent in ' Steeds wezenlijk anders ' rubriek

Door Redactie Op 8 nov, 2022 Om 11:57 PM | Gecategorizeerd als (Ver)-Beelden-Imaginatie, (Zonder) Beeldvormer - geheugenprocessor, 1.3.1 Zie de dodelijke verbale-symbolische statusstrijd, Angst, wil-conflict-geweld-strijd, Beschrijven-voorschrijven, Besef-inzicht; onderkenning-onderscheidingsvermogen, Bevrediging, Bevrijding van het zelfde-zelfbewust zijn-strijdtoneel, Bezig-bezet in de I(r)-ratio of niet, Celibaat, Continuering van hetzelfde of anders, Doen alsof of daadwerkelijk, Dood of levend, Door het uiterlijke-oppervlakkige bewogen, Echt of denkbeeldig - vrij of tijdgebonden, Echt-eerlijk of het beoogde, Eenvoud; ik of niet ik, Eerlijk-echt of beinvloed, Geen denkprojectie-idee-proces, Geen enkel beeld-fragment-gebrek-trauma, Gevangen in de tijd-verleden-geheugen, Helderheid-intelligentie, Het beeld-patroon gebroken, Het zelf-geheugen of levend, Intelligentie-niet weten, Inzicht krijgen, Kwaliteit of kwantiteit, Leugen of waarheid, Liefde of plezier, Maak er geen nieuw concept-abstractie-dualiteit meer van, Met het oog op het werkelijke-echte, Niet door het uiterlijke-plaatje bewogen, Niet tot beeld reduceren, Niets voor ogen hebben, Nu of nooit; erop of eronder, Onderkennen-erkennen zoals het is, Onderscheiden; het echte/ware of het onechte, Ontledigen-ontkrachten van het brein/geheugen, Ontwaken van de kwaliteit van intelligentie, Oog voor de ander-het andere, Oog voor dualiteit - inmenging verleden-geheugen: I(r)-ratio, Oog voor het hele zelfbewustzijn-denk proces, Perceptie; doorgronden-inzien van de waarheid, Primair of secundair, Sprong in het diepe; terug naar diepgaand begrip-diepgang, Statisch conflictueus beeld of harmonie, Steeds wezenlijk anders, Uit de symbolische beleving van woord & beeld, Uiterlijk of innerlijk, Van feit naar feit gaan, Van kwantiteit naar kwaliteit, Van wat het lijkt naar wat het is, Van wat is naar wat er niet is, Van wezen naar woord, Van zijn naar worden, Verstikt door hetzelfde-vergelijking, Verwerkelijking, Volledige aandacht of afgeleid-afwezig, Voor & afkeur; keuze/weerstand/waarden/verstand, Vrij van (voor)beelden-fragmentatie-leed, Vrij van het ideeele-ideeen, Vrije of verlaagde-verwrongen energie, Waarheid of leugen-gelaagdheid, Ware bewustheid; voorbij beeld-woord-idee-ervaring, Weerstanden oplossen door inzicht, Werkelijkheid; echt zijn, Zie het oppervlakkige-veruiterlijkte, Zien met eigen ogen-van binnen uit, Zien zonder verwrongen, uitsluitende, gerichte perceptie, Zien-zijn in rust & ruimte, Zonder zelfbeeld-onbeschadigd/ongebroken, Zonder zelfbescherming-ongewapend | Met 0 Comments

Celibaat wil zeggen dat onze geest vrij is van alle beelden, vrij van iedere voorkennis: wat betekent inzicht te hebben in het hele vraagstuk van bevrediging en angst. Innerlijke revolutie, hst. 2  In relatie staan, blz 8, r.23

Door Redactie Op 30 okt, 2022 Om 11:19 AM | Gecategorizeerd als 1.3.1 Zie de dodelijke verbale-symbolische statusstrijd, 4.3.2 Zie dat alles weer eenvoudig-eenduidig is, Arrogantie-verwaandheid, Belemmering voor inzicht, Besef-inzicht; onderkenning-onderscheidingsvermogen, Bezig-bezet in de I(r)-ratio of niet, Continuering van hetzelfde of anders, De stap eruit; Uit de meedogenloze verstandelijke machinerie- I(r)-ratio denkproces, Denkproces-I(r)ratio; beeld & conflictvorming, Doen alsof of daadwerkelijk, Dood of levend, Echt of denkbeeldig - vrij of tijdgebonden, Echt-eerlijk of het beoogde, Echt-eerlijk of wat zou moeten, Echte vrijheid; geen beelden-conflicten-leed, Gezag-psychologische authoriteit, Helderheid-orde creëren; intelligentie, Het idee/illusie van afscheiding, Het woord-beeld; niet het wezenlijke, In een ogenblik, In het kort, In het verbale-woordenspel gevangen, Integriteit van perceptie, Inzicht krijgen, Kwaliteit of kwantiteit, Leugen of waarheid, Niet door het uiterlijke-plaatje bewogen, Niet het plaatje zelf inkleuren, Nooit iets beweren; geen positie innemen-stellingname, Nu of nooit; erop of eronder, Ommekeer- er van afkeren, Onderscheiden; het echte/ware of het onechte, Onderzoek naar het werkelijke, Ongebroken-niet corrupt-ongefragmenteerd, Oog voor de ander-het andere, Perceptie; doorgronden-inzien van de waarheid, Primair of secundair, Revolutie in het bewustzijn, Secundair; veruiterlijkt-duaal/herhalend/verkrijgend leven, Soberheid-terughoudend-voorziend-helderziend, Sprong in het diepe; terug naar diepgaand begrip-diepgang, Steeds wezenlijk anders, Uit de context-het begrippenkader-stelsel, Uit de leugen van dualiteit-dat wat zou moeten, Uit de schaduw van het verleden, Uit de statische ego/ratio-imaginatie, Uit de stroom-gelijkvormigheid, Uit het ideeele/denkbeeldige-rationele, Uiterlijk of innerlijk, Van feit naar feit gaan, Van kwantiteit naar kwaliteit, Van wat het lijkt naar wat het is, Van wezen naar woord, Van zijn naar worden, Verandering van binnenuit, Verdeeld door beeldvorming-verbalisering, Video & audio, Volledige aandacht of afgeleid-afwezig, Vreugevolle schepping of realisatie, Vrij van het ideeele-ideeen, Vrij van verwaandheid, Vrijheid, Waarheid handelt, Ware kwalitatieve verandering-bevrijding, Werkelijk anders, Werkelijkheid; echt zijn, Zie dat het verschil kwalitatief is, Zie het oppervlakkige-veruiterlijkte, Zie in een oogopslag de hele I(r)-ratio beweging, Zien van het hele plaatje van het zelfbewustzijn-psyche-strijdtoneel, Zien wat (on)waar is, Zien zonder verwarring-verwringing-opzet, Zinsbegoocheling; de verbale-symbolische fiktie-het woordenspel, Zonder psychologisch gezag-afhankelijkheid | Met 0 Comments
Door Redactie Op 23 okt, 2022 Om 06:38 PM | Gecategorizeerd als 'Dat' is wat zou moeten, had kunnen zijn; de strijd-conflict, aDe beelvormer-geheugenprocessor, aEr toch weer een idee-concept-probleem van maken, Alles een dode denk-geheugen fictie, Alles een formule-vergelijking-formulering-probleem, Alles geformuleerd-vastgelegd-gebonden, Alles leven in en door het geheugen-verleden-denkproces, Alles nagebootst-herhaald-tweedehands, aUit het semantische; woordwaarden, aUiteindelijk draait het toch weer om het ego-symbolische waarden, aVan alles vergaren naar verschoond blijven van, Belemmering voor inzicht, Besef-inzicht; onderkenning-onderscheidingsvermogen, Conceptualisering-hoe het zou zijn, Continuering van hetzelfde of anders, Creeer niet meer identificaties, fragmenten, leed, De I(r)-ratio-ideeenstrijd is en creeert het probleem, Denken is een probleem-vergelijking-tekort hebben, Doen alsof of daadwerkelijk, Dood of levend, Echt of denkbeeldig - vrij of tijdgebonden, Echt-eerlijk of het beoogde, Echt-eerlijk of wat zou moeten, Er geen nieuw concept-patroon van maken, Geconditioneerd tot falen-slagen: frustratie-irritatie-angst, Geconditioneerd tot het identieke-herhaalde-gelijke, Geconditioneerd tot vergelijken-afmeten-imiteren, Geprogrammeerd er íets aan-tegen te doen, Geprogrammeerd tot succes-successie-continuiteit, Gerichte handeling-directie, Gevangen in het antwoord-de beschrijving; het concept, het idee, Gevangen in het woord-beeld-de impressie, Gezag-psychologische authoriteit, Het blijft binnen het voldoe-verkrijg verwachtingsmodel, Het blijft een probleem oplossen-een uitweg zoeken, Het blijft een vergelijking-formule-berekening, Het blijft zelfbewust zijn; met het oog op-opzettelijk, Het einde van psychologische kennis - het hoe en wat, Het goede(positieve) willen is ook 'verkeerd' duaal, Het mogelijke-waarschijnlijke-optische is het probleem, Het pasklare antwoord (de formulering) is het probleem-de fiktie, Identificatie; zelfhypnose-projectie, In de vergelijking-formule-formulering ligt het tekort-conflict-pijn, Integriteit van perceptie, Introspectie, Invloed symbolische waarden; abstracties-woorden-ideeën-beelden, Je ziet en zit in je eigen brein, I-ratio geheugenfictie, Je ziet en zit in je zelfgemaakte weerstanden-fragmenten-identificaties, Leren-onderzoeken-ermee leven, Leugen of waarheid, Leven in het geheugen-verleden-het zal je heugen, Leven in symbolische identificaties-uiterlijke waarden, Licht zijn voor jezelf, Naar jezelf luisteren, Nauwlettend gadeslaan, Niet het plaatje zelf inkleuren, Niet het woord-beeld, Niets van dat alles, geen projectie, Nooit iets beweren; geen positie innemen-stellingname, Nu of nooit; erop of eronder, Observeren-tot eigen inzicht komen als nieuw instrument, Oog voor het verspillen van energie, Oog voor identificatie-motief-ratio, Oog voor inmenging van de ratio in menselijke relaties, Oog voor inspanning-dualiteit-conflict, Oog voor invloed woord-beeld-ideeen, Oog voor irritatie of verleiding, Oog voor psychologische registratie-inbeelden-memorizeren, Oog voor zelf-projectie-zekerheid zoeken, Perceptie; doorgronden-inzien van de waarheid, Primair of secundair, Steeds wezenlijk anders, Uit de dodelijike greep van geheugen-verstand I(r)-ratio, Uit de formulering-formule-opzet-vergelijking, Uit de leugen van dualiteit-dat wat zou moeten, Uit de statische ego/ratio-imaginatie, Uit de symbolische beleving, Uit het hele idee-conflict-strijd iets of iemand te moeten zijn, Uit het ideeele/denkbeeldige-rationele, Uiteindelijk maak je er toch een 'dat' idee-concept manier van, Uiterlijk of innerlijk, Van dat wat zou maar wat is, Van feit naar feit gaan, Van wezen naar woord, Van zijn naar worden, Vanuit psychologische kennis, ervaring, geheugen, Voorbij verstandelijk begrip, Vreugevolle schepping of realisatie, Weerstanden oplossen door inzicht, Werkelijkheid; echt zijn, Zie hoe het denken, geheugen alles invult, Zien met eigen ogen-van binnen uit, Zien zonder verwarring-verwringing-opzet, Zonder nieuwe weerstanden te creeeren, Zonder nog meer te verstoren, Zonder psychologisch gezag-afhankelijkheid, Zonder psychologische kennis; kennis van goed en kwaad | Met 0 Comments

Zie verder vanaf 19.00

Door Redactie Op 7 okt, 2022 Om 09:48 AM | Gecategorizeerd als 'Dat' is wat zou moeten, had kunnen zijn; de strijd-conflict, Afwijzing-loochening; als afgedaan beschouwen, Alert voor beweging binnen het mechanische-degeneratieve denkpatroon, Alert voor conflict-strijd-verdeeldheid, Alert voor verdeeldheid-gerichtheid, Alles wilsgericht; beogen-vasthouden-uitsluiten, Angst, wil-conflict-geweld-strijd, aUit de meedogenloze verstandelijke machinerie- I(r)-ratio denkproces, Beeindiging van de waarnemer-censor, Bevrijding van het zelfde-zelfbewust zijn-strijdtoneel, Continuering van hetzelfde of anders, De aard van het zelf-bewustzijn, De ergens op gerichte wil is nooit vrij, De schone lei, Diaspora; uitsluitend zo-zonder het/de ongewenste, Doen alsof of daadwerkelijk, Dood of levend, Door het uiterlijke-oppervlakkige bewogen, Echt-eerlijk of het beoogde, Echt-eerlijk of wat zou moeten, Gebrek aan aandacht besef - onachtzaamheid-onzorgvuldigheid, Gebrek aan compassie-liefde-zorgvuligheid, Gerichte handeling-directie, Handeling vanuit een idee, I-ratio, strijd-conflict-non-handeling, Het blijft een denkbeeldige-speculatieve beweging, Het blijft waargenomen. afgewacht. gecontroleerd, Het verstand-ratio 'verkeerd'-conflictueus-duaal gebruikt; de I(r)-ratio, Het Zelf(de) - psyche-geheugen-echo-ego, Iets niet willen is ook willen-conceptueel, In het kort, In stand houden-monitoren-behouden, In termen van voortzetting - herhaling- I-ratio-verbeelding, Leugen of waarheid, Mechanisch-dwangmatig handelen-gewoonte, Niet afgeleid-misleid-gefocused, Niet de andere, Niet het andere, Niet het plaatje zelf inkleuren, Niet het woord-beeld, Niet mechanisch-uitsluitend-dwangmatig, Niet uitsluitend zo, Niet vanuit wilskracht, Niets van dat alles, geen projectie, Nooit iets beweren; geen positie innemen-stellingname, Nu of nooit; erop of eronder, Oog voor het hele zelfbewustzijn-denk proces, Oog voor illusies-proberen-tijdsfactor-I(r)-ratio, Oog voor irritatie of verleiding, Oog voor positieve waarden-weerstand-verstand, Primair of secundair, Projectie-ideele continuering van het zelfde-veilige, Psychologische weerstand-verstand-voorkeur, Schoonheid-blijheid, Slechts reproductie van hetzelfde-gelijke, Steeds wezenlijk anders, Streven-strijdigheid/conflict/geweld, Uit de leugen van dualiteit-dat wat zou moeten, Uit de statische ego/ratio-imaginatie, Uit het ideeele/denkbeeldige-rationele, Uiterlijk of innerlijk, Uitsluitend zo - niet anders, Van feit naar feit gaan, Van wezen naar woord, Van zijn naar worden, Vanuit psychologische kennis, ervaring, geheugen, Video & audio, Voor & afkeur; keuze/weerstand/waarden/verstand, Vreugevolle schepping of realisatie, Vrij van het verleden-woorden/beelden, Wil-wilsdrang; onvervuld verlangen, Wording & angst, Wrijving-richtingloze vrije energie, Zelfbewust zijn; het tekort-voldoe-strijd-verkrijg verwachtingsmodel, Zie het gevaar-de urgentie, Zie het misleidende-afleidende-imaginaire, Zien zonder verwarring-verwringing-opzet, Zonder af te meten- vergelijken, Zonder de wil-verleden herhalen, Zonder psychologische herinnering, Zonder psychologische weerstanden/verstand, Zonder residu-niets vastgehouden, Zonder voorbeeld-referentie/ideaalbeeld | Met 0 Comments
Door Redactie Op 6 okt, 2022 Om 09:36 PM | Gecategorizeerd als 'Dat' is wat zou moeten, had kunnen zijn; de strijd-conflict, (Niet) proberen 'er' iets aan te verbeteren (I(r)-ratio), (Niet) proberen 'het' te bestrijden-vernietigen I(r)-ratio, (Niet) proberen 'het' te sublimeren-overstijgen met idealisme I(r)-ratio, Aandacht zonder censor-waarnemer-opzet, Aanvaarden noch verzetten, aDe beelvormer-geheugenprocessor, aEr toch weer een idee-concept-probleem van maken, Alert voor afleiding-focus-bezet zijn, Alert voor beweging binnen het mechanische-degeneratieve denkpatroon, Alert voor conflict-strijd-verdeeldheid, Alert voor verdeeldheid-gerichtheid, Alles een dode denk-geheugen fictie, Alles een formule-vergelijking-formulering-probleem, Alles geformuleerd-vastgelegd-gebonden, Alles helder & klaar, Alles leven in en door het geheugen-verleden-denkproces, Alles nagebootst-herhaald-tweedehands, Alles proberen te verkrijgen-behouden-verbeteren I(r)-ratio, Angst, wil-conflict-geweld-strijd, aUit het semantische; woordwaarden, aUiteindelijk draait het toch weer om het ego-symbolische waarden, aVan alles vergaren naar verschoond blijven van, Beeindiging van de waarnemer-censor, Bevrijding van het zelfde-zelfbewust zijn-strijdtoneel, Continuering van hetzelfde of anders, Creeer niet meer identificaties, fragmenten, leed, De I(r)-ratio-ideeenstrijd is en creeert het probleem, De keuzeloze gesteldheid, Denken is een probleem-vergelijking-tekort hebben, Doen alsof of daadwerkelijk, Dood of levend, Echt-eerlijk of het beoogde, Echt-eerlijk of wat zou moeten, Eerlijk puur-eenvoudig zijn-zien, Fundament van meditatie, Geconditioneerd tot falen-slagen: frustratie-irritatie-angst, Geconditioneerd tot het identieke-herhaalde-gelijke, Geconditioneerd tot vergelijken-afmeten-imiteren, Geprogrammeerd er íets aan-tegen te doen, Geprogrammeerd tot succes-successie-continuiteit, Gerichte handeling-directie, Gevangen in het antwoord-de beschrijving; het concept, het idee, Gevangen in het woord-beeld-de impressie, Gewaarwording; het gevaar zien, Gewenst-ongewenst gedrag, Helderheid-intelligentie, Het blijft binnen het voldoe-verkrijg verwachtingsmodel, Het blijft een denkbeeldige-speculatieve beweging, Het blijft een probleem oplossen-een uitweg zoeken, Het blijft een vergelijking-formule-berekening, Het blijft waargenomen. afgewacht. gecontroleerd, Het blijft zelfbewust zijn; met het oog op-opzettelijk, Het einde van psychologische kennis - het hoe en wat, Het goede(positieve) willen is ook 'verkeerd' duaal, Het komt uit het niets-alles, Het mogelijke-waarschijnlijke-optische is het probleem, Het pasklare antwoord (de formulering) is het probleem-de fiktie, Identificatie; zelfhypnose-projectie, Iets niet willen is ook willen-conceptueel, In de vergelijking-formule-formulering ligt het tekort-conflict-pijn, In het kort, Je ziet en zit in je eigen brein, I-ratio geheugenfictie, Je ziet en zit in je zelfgemaakte weerstanden-fragmenten-identificaties, Kwaliteit van aandacht-leven, Leugen of waarheid, Leven in het geheugen-verleden-het zal je heugen, Leven in symbolische identificaties-uiterlijke waarden, Liefde, dood, perceptie, handeling, waarheid; een geheel, Niet afgeleid-misleid-gefocused, Niet door het uiterlijke-plaatje bewogen, Niet geinduceerd- onbepaald, vrij zien, Niet het plaatje zelf inkleuren, Niet het woord-beeld, Niet vanuit wilskracht, Niets van dat alles, geen projectie, Non-duaal; zonder opzet-dwang-formulering, Nooit iets beweren; geen positie innemen-stellingname, Nu of nooit; erop of eronder, Ongericht zien; belangeloos-vrij-zonder opzet-niet uitlsuitend, Ongericht-onbaatzuchtig; niet 'dat' willen-niet uitsluitend zo, Onopzettelijk; belangeloos-zonder gevolgen, Onwrikbare energie, Oog voor de waarnemer; inmenging geheugen-ratio, Oog voor dualiteit - inmenging verleden-geheugen: I(r)-ratio, Oog voor het hele zelfbewustzijn-denk proces, Oog voor het verspillen van energie, Oog voor identificatie-motief-ratio, Oog voor illusies-proberen-tijdsfactor-I(r)-ratio, Oog voor inmenging van de ratio in menselijke relaties, Oog voor inspanning-dualiteit-conflict, Oog voor invloed woord-beeld-ideeen, Oog voor irritatie of verleiding, Oog voor positieve waarden-weerstand-verstand, Oog voor psychologische registratie-inbeelden-memorizeren, Oog voor zelf-projectie-zekerheid zoeken, Passieve alertheid; zonder er iets mee of tegen te doen (niet meer I(r)-ratio), Perceptie; doorgronden-inzien van de waarheid, Primair of secundair, Proberen 'ergens' aan te of niet aan te voldoen I(r)-ratio, Steeds wezenlijk anders, Stilte-vrije ruimte-leegte, Uit de dodelijike greep van geheugen-verstand I(r)-ratio, Uit de formulering-formule-opzet-vergelijking, Uit de leugen van dualiteit-dat wat zou moeten, Uit de statische ego/ratio-imaginatie, Uit de symbolische beleving, Uit het hele idee-conflict-strijd iets of iemand te moeten zijn, Uit het ideeele/denkbeeldige-rationele, Uiteindelijk maak je er toch een 'dat' idee-concept manier van, Uiterlijk of innerlijk, Van dat wat zou maar wat is, Van feit naar feit gaan, Van kwantiteit naar kwaliteit, Van wat het lijkt naar wat het is, Van wezen naar woord, Van zijn naar worden, Vanuit psychologische kennis, ervaring, geheugen, Veld van denken - bewegen in tijdspatroon, Video & audio, Volledige energie; intelligentie-werkelijkheid, Volwaardig, Voorbij aktie-reaktie, Vreugevolle schepping of realisatie, Vrij van conflict-strijd-verdeeldheid, Vrij van het verleden-woorden/beelden, Vrijheid, Vrijheid als voorwaarde, Ware scheppende handeling, Weerstanden oplossen door inzicht, Werkelijkheid; de hoogste intelligentie, Werkelijkheid; echt zijn, Zie het gevaar-de urgentie, Zie hoe het denken, geheugen alles invult, Zie hoe het werkt-niet werkt, Zien hoe je feitelijk in elkaar zit, Zien met eigen ogen-van binnen uit, Zien van wanorde, Zien zonder beeld-woorden-worden, Zien zonder verwarring-verwringing-opzet, Zien-zijn in rust & ruimte, Zien-zijn zonder waarnemer-censor; geen inmenging verleden-ratio-geheugen, Zonder dwang-druk-invloed, Zonder er weer iets mee te willen bereiken, Zonder externe/levenloze waarden;, Zonder het zelf-ego identificatie, Zonder inspanning/moeite-opzet/reden probleem, Zonder nog meer te verstoren, Zonder psychologische weerstanden/verstand, Zonder voor & afkeur; zonder weerstand-verstand-symbolische waarden | Met 0 Comments
Door Redactie Op 29 aug, 2022 Om 12:00 PM | Gecategorizeerd als 4.3 Zie dat je dat ene kwalitatieve verschil maakt, 4.3.21 Zien, inzien; niet van handeling gescheiden, Aandacht zonder censor-waarnemer-opzet, Alles helder & klaar, Besef-inzicht; onderkenning-onderscheidingsvermogen, Blijven bij wat werkelijk is het feitelijke, Brein-geheugen-ratio-verstand op de juiste plaats, De keuzeloze gesteldheid, De schone lei, Echt of denkbeeldig - vrij of tijdgebonden, Eerlijk onder ogen zien, Eerlijk puur-eenvoudig zijn-zien, Elke ogenblink telt, Energie vrij-levend houden, Het komt uit het niets-alles, In het kort, Inzicht-waarheid delen, Kwaliteit van aandacht-leven, Liefde, dood, perceptie, handeling, waarheid; een geheel, Met gelijke intensie, Niet afgeleid-misleid-gefocused, Niet door het uiterlijke-plaatje bewogen, Niet geinduceerd- onbepaald, vrij zien, Non-duaal; zonder opzet-dwang-formulering, Onderscheiden; het echte/ware of het onechte, Ongericht zien; belangeloos-vrij-zonder opzet-niet uitlsuitend, Onopzettelijk; belangeloos-zonder gevolgen, Onwrikbare energie, Oog voor het hele zelfbewustzijn-denk proces, Oog voor positieve waarden-weerstand-verstand, Persona-echo-ego; doorklinken verleden via het geheugenbeeld, Steeds wezenlijk anders, Stilte-vrije ruimte-leegte, Toespraken, Van kwantiteit naar kwaliteit, Van wat het lijkt naar wat het is, Vanuit helderheid en compassie, Vanuit primair perspectief; ongebroken-onafgeleid-ongericht-niet uitsluitend, Verantwoordelijk-volledig in staat, Video & audio, Volledige energie; intelligentie-werkelijkheid, Voorbij aktie-reaktie, Voorbij verstandelijk begrip, Ware scheppende handeling, Ware-zuivere communicatie-expressie, Weerstanden oplossen door inzicht, Werkelijkheid; de hoogste intelligentie, Zie hoe het werkt-niet werkt, Zien met eigen ogen-van binnen uit, Zien wat (on)waar is, Zien zonder beeld-woorden-worden, Zonder het zelf-ego identificatie, Zonder inspanning/moeite-opzet/reden probleem, Zonder psychologische herinnering, Zonder psychologische kennis; kennis van goed en kwaad | Met 0 Comments
Door Redactie Op 27 aug, 2022 Om 08:42 PM | Gecategorizeerd als Aandacht zonder censor-waarnemer-opzet, Aandachtige-betrokken energie, Afgeleide; verkrijgende/veruiterlijkte/uitsluitende energie, Alleen bij gebrek aan aandacht-onzorgvuldigheid, Alles helder & klaar, Blijven bij wat werkelijk is het feitelijke, Dissipatie - verlagen energiekwaliteit, Duale verwrongen-opzettelijke-tijds energie, Eenheid van leven; niet gefragmenteerd, Eenvoud van de boodschap, Energie niet verspillen-verspelen, Energie vanuit inzicht, Het ego-zelf-I-rationele identificatie; status, symboliek, Het komt uit het niets-alles, In termen van energie, Inmenging -verstoring door het verleden-geheugen, Kwaliteit of kwantiteit, Kwaliteit van aandacht-leven, Leegte-stilte / niet-ietsheid-volheid van energie, Liefde-betrokkenheid-compassie, Liefde, dood, perceptie, handeling, waarheid; een geheel, Magnifieke levenskracht-energie, Mutorials, Niet afgeleid-misleid-gefocused, Niet door het uiterlijke-plaatje bewogen, Niet geinduceerd- onbepaald, vrij zien, Non-duaal; zonder opzet-dwang-formulering, Onbesmet door van het uiterlijke, Onopzettelijk; belangeloos-zonder gevolgen, Onwrikbare energie, Persona-echo-ego; doorklinken verleden via het geheugenbeeld, Steeds wezenlijk anders, Stilte-vrije ruimte-leegte, Tijdloze, vrije-onbesmette energie, Trancededent - onverdeeld, Van feit naar feit gaan, Van kwantiteit naar kwaliteit, Van wat het lijkt naar wat het is, Volledige aandacht; liefde, betrokkenheid-aanwezigheid, Volledige energie; intelligentie-werkelijkheid, Voorbij aktie-reaktie, Ware discipline, Ware scheppende handeling, Werkelijkheid; de hoogste intelligentie, Werkelijkheid; echt zijn, Wrijving-richtingloze vrije energie, Zelfdiscipline, Zie dat je je hier niet hoeft toe te zetten, Zien zonder beeld-woorden-worden, Zien zonder verwarring-verwringing-opzet, Zonder directie, Zonder doel eind-object, Zonder dwang-druk-invloed, Zonder inspanning/moeite-opzet/reden probleem | Met 0 Comments

Wanneer de geest volkomen stil is, dat wil zeggen, wanneer er geen energie verspild of verstoord wordt door discipline, dan is die energie liefde, dan is wat werkelijk is niet gescheiden van die energie zelf. Over God, blz. 86, r. 18

Door Redactie Op 9 aug, 2022 Om 04:55 PM | Gecategorizeerd als (Niet) proberen 'er' iets aan te verbeteren (I(r)-ratio), (Niet) proberen 'het' te bestrijden-vernietigen I(r)-ratio, (Niet) proberen 'het' te sublimeren-overstijgen met idealisme I(r)-ratio, Aandacht zonder censor-waarnemer-opzet, aDe beelvormer-geheugenprocessor, aEr toch weer een idee-concept-probleem van maken, Alleen bij gebrek aan aandacht-onzorgvuldigheid, Alles een dode denk-geheugen fictie, Alles een formule-vergelijking-formulering-probleem, Alles geformuleerd-vastgelegd-gebonden, Alles helder & klaar, Alles leven in en door het geheugen-verleden-denkproces, Alles nagebootst-herhaald-tweedehands, Alles proberen te verkrijgen-behouden-verbeteren I(r)-ratio, aUit de meedogenloze verstandelijke machinerie- I(r)-ratio denkproces, aUit het semantische; woordwaarden, aUiteindelijk draait het toch weer om het ego-symbolische waarden, aVan alles vergaren naar verschoond blijven van, Beeindiging van de waarnemer-censor, Beperkt zijn; in gebreke-gebonden-schuldig door het denken, Beperkt-gebonden door het denken-geheugen; brein-verstand; I(r)-ratio, Bevrijden, zuiveren energie, Beweging vanuit het niets/de bron, Blijven bij wat werkelijk is het feitelijke, Creeer niet meer identificaties, fragmenten, leed, De hand in eigen boezem, De hele 'dat' daar beweging is fataal, De I(r)-ratio-ideeenstrijd is en creeert het probleem, De waarnemer; geheugen/brein-ratio in werking, Denken is een probleem-vergelijking-tekort hebben, Denken wordt zichzelf bewust; de gedachte beleven-doorvoelen, Dynamische vitale-onbesmette energie, Echt of denkbeeldig - vrij of tijdgebonden, Eerlijk puur-eenvoudig zijn-zien, Eerst orde in de uiterlijke relatie, Eerst uit het conflict der tegenstelling-voorkeur-contradictie, Elke gedachte doorgrond; in vrijheid opgebloeid & afgestorven, Elke seconde-gedachte-moment-telt, Energie bundelen-herenigen, Energie niet verspillen-verspelen, Energie vanuit inzicht, Er geen nieuw concept-patroon van maken, Even een stap terug doen, Fiktie van de waarnemer; distantie/ onverantwoordelijkheid, Geconditioneerd tot falen-slagen: frustratie-irritatie-angst, Geconditioneerd tot het identieke-herhaalde-gelijke, Geconditioneerd tot vergelijken-afmeten-imiteren, Geconditioneerd tot wat zou, Geprogrammeerd tot succes-successie-continuiteit, Gevangen in het antwoord-de beschrijving; het concept, het idee, Gevangen in het woord-beeld-de impressie, Gewoon zien en zijn zoals het is, Helderheid-intelligentie, Het blijft binnen het voldoe-verkrijg verwachtingsmodel, Het blijft een probleem oplossen-een uitweg zoeken, Het blijft een vergelijking-formule-berekening, Het blijft zelfbewust zijn; met het oog op-opzettelijk, Het einde van psychologische kennis - het hoe en wat, Het goede(positieve) willen is ook 'verkeerd' duaal, Het komt uit het niets-alles, Het leven als nieuw zien, Het mogelijke of het werkelijke-andere, Het mogelijke-waarschijnlijke-optische is het probleem, Het pasklare antwoord (de formulering) is het probleem-de fiktie, Het voor gezien houden-leg het naast je neer, Identificatie; zelfhypnose-projectie, In de vergelijking-formule-formulering ligt het tekort-conflict-pijn, Innerlijke bewogenheid, Innerlijke orde-harmonie, Integriteit van perceptie, Inzicht; het onwerkelijke zien, Je kan er niet uit willen-denken-rekenen, Je ziet en zit in je eigen brein, I-ratio geheugenfictie, Je ziet en zit in je zelfgemaakte weerstanden-fragmenten-identificaties, Kwaliteit van aandacht-leven, Leven in het geheugen-verleden-het zal je heugen, Leven in symbolische identificaties-uiterlijke waarden, Liefde, dood, perceptie, handeling, waarheid; een geheel, Loochening van de I-ratio; het beeld/idee/resultaat denken, Magnifieke levenskracht-energie, Meer of niet meer vanuit de wil-keuze; I(r)-ratio, Niet afgeleid-misleid-gefocused, Niet automatisch-direct, Niet de tradititionele-bruikbare benadering, Niet door het uiterlijke-plaatje bewogen, Niet geinduceerd- onbepaald, vrij zien, Niet reageren; bevestigen-bestendigen, Niet verbaliseren-vertalen naar het oude, Observeren of slechts 'iets anders' willen, Onderscheiden; het echte/ware of het onechte, Ongericht zien; belangeloos-vrij-zonder opzet-niet uitlsuitend, Ontkrachten van het verhaal-de voorstelling, Onwrikbare energie, Oog voor de waarnemer; inmenging geheugen-ratio, Oog voor de werking van het brein-ratio-verstand-zelbewustzijn, Oog voor het verspillen van energie, Oog voor identificatie-motief-ratio, Oog voor inmenging van de ratio in menselijke relaties, Oog voor inspanning-dualiteit-conflict, Oog voor invloed woord-beeld-ideeen, Oog voor psychologische registratie-inbeelden-memorizeren, Oog voor zelf-projectie-zekerheid zoeken, Oplettend-waakzaamheid, Orde scheppen; observeren-onderscheiden, Proberen 'ergens' aan te of niet aan te voldoen I(r)-ratio, Proces van verkrijging-behouden-verbeteren, Ratio-het centrum, de censor; de grote splijtzwam, Reactie of adequate respons, Regeneratie energie, Schoonheid-waarheid-liefde; niet gescheiden van handeling, Schoonheid; zonder het I-rationele zelf, Schoonheid: kwaliteit van zien-zijn, Steeds wezenlijk anders, Terug in de werkelijkheid-het andere, Tot een adequate respons komen, Uit de dodelijike greep van geheugen-verstand I(r)-ratio, Uit de formulering-formule-opzet-vergelijking, Uit de symbolische beleving, Uit het hele idee-conflict-strijd iets of iemand te moeten zijn, Uiteindelijk maak je er toch een 'dat' idee-concept manier van, Van dat wat zou maar wat is, Van een geheel andere orde-dimensie, Van innerlijke naar uiterlijke waarden-authoriteit, Van kwantiteit naar kwaliteit, Van wat het lijkt naar wat het is, Van wat is naar wat er niet is, Van zijn naar worden, Volledige aandacht; liefde, betrokkenheid-aanwezigheid, Volledige energie; intelligentie-werkelijkheid, Voorbij aktie-reaktie, Ware levende orde, Ware scheppende handeling, Wat zegt het over jouw, Werkelijk anders, Werkelijkheid; de hoogste intelligentie, Werkelijkheid; echt zijn, Wrijving-richtingloze vrije energie, Zelfonthulling-reflectie, Zie dat het de leedvormende fragmenten-breuken-trauma's zijn, Zie de ratio-opzet achter elke gedachte, Zie hoe het denken, geheugen alles invult, Zie hoe het werkt-niet werkt, Zie wat je in feite doet, Zien dat, wat & waarom je denkt, Zien hoe je feitelijk in elkaar zit, Zien met eigen ogen-van binnen uit, Zien van wanorde, Zien-is handelen, Zien-zijn zonder waarnemer-censor; geen inmenging verleden-ratio-geheugen, Zonder houvast te zoeken, Zonder idealisme-sublimatie, Zonder inspanning/moeite-opzet/reden probleem | Met 0 Comments
Door Redactie Op 17 jul, 2022 Om 11:03 AM | Gecategorizeerd als 4.1-Zie dat je er 'zo' op die manier nooit uit kan komen, Aandacht zonder censor-waarnemer-opzet, aDe beelvormer-geheugenprocessor, aEr toch weer een idee-concept-probleem van maken, Afgeleid-misleid-verleid gefocused zijn, Afwijzen-weigering; niet conformeren-aanpassen, Afwijzing-loochening; als afgedaan beschouwen, Alert op voorkeur-symbolische waarden-opgebouwde weerstanden, Alert voor afleiding-focus-bezet zijn, Alert voor conflict-strijd-verdeeldheid, Alert voor identificering-vereenzelviging met het uiterlijke, Alert voor verdeeldheid-gerichtheid, Alleen staan; maar niet eenzaam, Alles 'verkeerd'-vastgehouden-herhaald-hetzelfde-gelijk, Alles een dode denk-geheugen fictie, Alles een formule-vergelijking-formulering-probleem, Alles geformuleerd-vastgelegd-gebonden, Alles helder & klaar, Alles herhaling-imitatie-repetitie, Alles inventief; hetzelfde maar dan anders, Alles leven in en door het geheugen-verleden-denkproces, Alles nagebootst-herhaald-tweedehands, Alles tekort schieten, voldoen, strijd-verkrijgen, Alles vergelijkend-metend-afwegend, Angst niet iets te zijn-te hebben-worden, Anonimiteit, aUit het semantische; woordwaarden, aUiteindelijk draait het toch weer om het ego-symbolische waarden, aVan alles vergaren naar verschoond blijven van, Beeindiging-sterven, Beland in de omgekeerde wereld, Beland in een verstandelijke tegenstelling-voor of tegen, Benaming-benoemen-associatie, Beperkt zijn; in gebreke-gebonden-schuldig door het denken, Bewust van het feitelijke-wat is, Creeer niet meer identificaties, fragmenten, leed, De I(r)-ratio-ideeenstrijd is en creeert het probleem, De schone lei, De stap eruit; Uit de meedogenloze verstandelijke machinerie- I(r)-ratio denkproces, Denken is een probleem-vergelijking-tekort hebben, Doorbreken van het patroon-mechanische-degeneratieve, Dualiteit; dat wat zou, Dynamisch leven, Ego/status-ratio; de imaginaire weg naar de hel, Elke seconde-gedachte-moment-telt, Energie niet verspillen-verspelen, Energie vrij-levend houden, Er altijd iets mee willen bereiken, Er geen nieuw concept-patroon van maken, Geconditioneerd tot falen-slagen: frustratie-irritatie-angst, Geconditioneerd tot het identieke-herhaalde-gelijke, Geconditioneerd tot vergelijken-afmeten-imiteren, Geen enkele illusie, Geen imitatie-namaak-conformisme, Geprogrammeerd tot succes-successie-continuiteit, Gevangen in het antwoord-de beschrijving; het concept, het idee, Gevangen in het woord-beeld-de impressie, Gewenst-ongewenst gedrag, Handelen in de I-ratio-creeeren fiktief-psychologisch tijdsverband, Handeling vanuit een idee, I-ratio, strijd-conflict-non-handeling, Hechting-vastklamping - identificatie-vereenzelviging, Heelheid - integriteit/aanwezigheid, Helderheid-intelligentie, Helderheid-orde creëren; intelligentie, Het beeld-patroon gebroken, Het beeld; wat je er uit pikt - isoleert, Het blijft binnen het voldoe-verkrijg verwachtingsmodel, Het blijft een probleem oplossen-een uitweg zoeken, Het blijft een tijdsinterval; het idee/concept-afstand-probleem, Het blijft een vergelijking-formule-berekening, Het blijft zelfbewust zijn; met het oog op-opzettelijk, Het einde van psychologische kennis - het hoe en wat, Het goede(positieve) willen is ook 'verkeerd' duaal, Het ideeele-denkbeeldige-speculatieve, Het imaginaire-fiktieve-verbeeldde, Het komt uit het niets-alles, Het leven als nieuw zien, Het leven verspillen, Het mogelijke-waarschijnlijke-optische is het probleem, Het najagen van 'dat' daar dan, Het onmogelijke; niet het mogelijke/waarschijnlijke, Het pasklare antwoord (de formulering) is het probleem-de fiktie, Het verbale; rationele-abstracte-symbolische, Het wezenlijke; andere-vrije-ware, Hoop-wanhoopsenergie, Horizontaal of verticaal-kwantitatief of kwalitatief, Identificatie; zelfhypnose-projectie, Identificatie: psychologische tijd-strijd-egovorming, Identiteit; leven voor de buitenwereld, Imiteren - herhalen/doen alsof/conformeren, In de vergelijking-formule-formulering ligt het tekort-conflict-pijn, Innerlijke ruimte-vrijheid; ruimte tussen twee gedachten, Je ziet en zit in je eigen brein, I-ratio geheugenfictie, Je ziet en zit in je zelfgemaakte weerstanden-fragmenten-identificaties, Kwaliteit van aandacht-leven, Kwetsuur; corrupt-gebroken-gefragmenteerd-getraumatiseerd, Laat het gaan-niet vastpakken, Leven in de schaduw van het verleden; duisternis, Leven in het geheugen-verleden-het zal je heugen, Leven in symbolische identificaties-uiterlijke waarden, Leven in verstandelijke tegenstellingen-voorkeuren/weerstanden/fragmenten, Leven zonder angst & controle, Leven zonder enige werkelijke betekenis, Liefde, dood, perceptie, handeling, waarheid; een geheel, Maak er geen nieuw concept-abstractie-dualiteit meer van, Maak er geen nieuw patroon-weerstand-concept meer van, Maak er geen nieuwe modaliteit-voorkeur-weerstand-dualiteit meer van, Maak er geen nieuwe richtlijn-modaliteit meer van, Magnifieke levenskracht-energie, Middelmatig leven; modaliteit, Naamgeving-identificeren-bedingen, Niet afgeleid-misleid-gefocused, Niet binnen het denkgebied-patroon, Niet door het uiterlijke-plaatje bewogen, Niet geinduceerd- onbepaald, vrij zien, Niet hetzelfde doen-bloesem dragen, Niet verbaliseren-vertalen naar het oude, Niet-positief - niet gericht-uitsluitend handelen, Niets omzetten in iets denkbeeldigs-conceptueel, Niets van dat alles, geen projectie, Niets voor ogen hebben, Non lineair-niet causaal-geen tijdsduur, Non-duaal; zonder opzet-dwang-formulering, Non-dynamisch-statische-status energie, Nooit vervulling-vervuld zijn, On-eindig-zonder oog-merk, Onbeperkt-onbepaald-ongebonden; vrij van invloed/dwang-denken, Onbeweeglijk, Onbezwaard - onbelast door het verleden/geheugen, Onbreekbaar-onbeinvloedbaar, Onder ons, Ongebroken-niet corrupt-ongefragmenteerd, Ongeconditioneerd-onvoorwaarlijk-vrij-onbesmet, Ongedwongen, Ongekwetst; ongebroken-onbelast-ongeidentificeerd, Ongerept, Onnodig continu bezig-bezet zijn, Onopzettelijk; belangeloos-zonder gevolgen, Onwrikbare energie, Oog voor de werking van het I-rationele abstracte/symbolische/status, Oog voor het verspillen van energie, Oog voor identificatie-motief-ratio, Oog voor inmenging van de ratio in menselijke relaties, Oog voor inspanning-dualiteit-conflict, Oog voor invloed woord-beeld-ideeen, Oog voor psychologische registratie-inbeelden-memorizeren, Oog voor zelf-projectie-zekerheid zoeken, Proefondervindelijk-ondekken, Realiseren objecten-denkbeelden, Richtlijnen-criteria-modaliteiten, Schijnbeweging, Steeds wezenlijk anders, Uit de context-het begrippenkader-stelsel, Uit de dodelijike greep van geheugen-verstand I(r)-ratio, Uit de formulering-formule-opzet-vergelijking, Uit de imaginaire fiktie van ego/status, Uit de schaduw van het verleden, Uit de stroom-gelijkvormigheid, Uit de symbolische beleving, Uit het hele idee-conflict-strijd iets of iemand te moeten zijn, Uiteindelijk maak je er toch een 'dat' idee-concept manier van, Van dat wat zou maar wat is, Van kwantiteit naar kwaliteit, Van wat het lijkt naar wat het is, Vastgehouden-onthouden-energie, Vastklampen aan dingen, mensen & ideeen, Verschoond blijven, Volkomen kalm, Volledige aandacht of afgeleid-afwezig, Volledige energie; intelligentie-werkelijkheid, Voorbij aktie-reaktie, Voorbij dat wat zou, Vrij van (voor)beelden-fragmentatie-leed, Vrij van conditionering; continu meer van hetzelfde, Vrije vernieuwende-oorspronkelijke energie, Waardentoevoeging-er belang aan hechten, Ware intelligentie/werkelijkheid-het andere als kompas, Ware scheppende handeling, Werkelijkheid; de hoogste intelligentie, Wrijving-richtingloze vrije energie, Zie dat je je hier niet hoeft toe te zetten, Zie de fatale inmenging van 't geheugen-denken; I-ratio, Zie hoe het denken, geheugen alles invult, Zien zonder beeld-woorden-worden, Zonder beweegreden-opzet-belang-herhaling, Zonder concepten-idealen, Zonder dwang-druk-invloed, Zonder er weer een pro; strijd-tegenstelling-contradictie van te maken, Zonder formule, Zonder identificatie-niet vorm-woord-beeld gebonden, Zonder inspanning/moeite-opzet/reden probleem, Zonder maatstaf-vergelijking, Zonder trauma-tremor | Met 0 Comments